Muudame üheskoos Käsmu lahe turvalisemaks

Käsmu Lahe Merepääste palub abi päästeülikondade ja päästevestide hankimisel
Käsmu Lahe Merepääste on 2017. aastal loodud uus merepäästeüksus, mille eesmärgiks on tagada mereabi kättesaadavus Käsmu lahel ja kaugemalgi. Meil on tegusad ja motiveeritud liikmed, kes on värskelt koolitunud ja valmis kodukoha mereturvalisusse panustama.

Kuna oleme väga uus üksus, ei ole me ka kaugeltki valmis, puudu on eelkõige varustusest. Käsmu Lahe Merepääste soovib hankida kolm päästeülikonda ja päästeveste, et meie küla merepäästjatel oleks võimalik merepäästesündmustele turvaliselt reageerida.

Päästeülikond hoiab merepäästja kuivana, kaitseb külma ja tuule eest ka kõige raskemates ilmastikutingimustes, kus reeglina päästesündmused aset leiavad ja laseb merepäästjal keskenduda eelkõige päästetöö tegemisele. Ka päästevest on merepääsja baasvarustuse lahutamatu osa.

Oleme varustuse hankimiseks taotlenud ja ka saanud toetust Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu Kogukondliku turvalisuse meetmest, kuid hetkel on meil veel puudu 1600 eurot, et saaksime korraga kolmeliikmelisele päästemeeskonnale päästeülikonnad ja -vestid.

Palume kõigil, kes soovivad ja saavad panustada mereturvalisuse suurendamiseks Käsmu lahe piirkonnas, teha annetuse MTÜ Käsmu Lahe Merepääste arvele EE052200221069253208 (Swedbank) Oleme teie toetuse eest väga tänulikud
Eelmine
Käsmu meri on jälle turvalisem!
Järgmine
Merepäästjad jäävad kuivaks!