Merepäästel on olnud tegus sügis!

Käsmu lahe merepääste tegutseb usinalt, et tõsta oma võimekust ja tagada meie valmisolek järgmiseks navigatsiooniperioodiks.
Tahame järgmiseks navigatsiooniperioodiks olla valmis paremini kui kunagi varem. Selleks on MTÜ Käsmu Lahe Merepääste tegemas pidevaid pingutusi.

Tere tulemast merepääste perekonda

Meie read on jälle tugevnenud. Tere tulemast Kristel Jürna! 

Meie merepääste esimene naisterahvas. Loodame, et see on heaks motivatsiooniks teistele merd armastavatele naistele. Merel oleme kõik üks meeskond ja loodame, et Kristeli eeskujul saame suurendada oma naisperet.

Teise astme koolitus

Õnnitlused Taavi Sinimäele! Taavi läbis novembris teise astme koolituse.

Kuidas planeerida ja läbi viia otsingut merel ja pimedas, millised on SRU juhi ülesanded ja mil viisil juhtida, kuidas toimib merepääste ja milline on meie roll selles vabatahtlikena - need ja paljud teised teemad said läbi käidud nii teoorias kui praktikas. Selliseid teadmisi anti edasi vabatahtliku merepääste meeskonnavanemate koolitusel!

Külastus Juminda vabatahtlikutele

Täname Juminda merepäästet meid vastu võtmast ja tutvustamast kuidas te toimetate. Saime teilt jälle indu juurde ja loodame, et sellest kasvab välja üks pikk ja tore koostöö. Teeme põhjaranniku ikka turvalisemaks!

Saime ka piiluda Juminda uhiuut merepääste laeva mille annetasid Saksamaa merepäästjad. Ütlemata vinge alus. Galeriis mõned pildid :). 

Aitäh Artur, et meid vastu võtsid.

Eelmine
Merepäästjad jäävad kuivaks!
Järgmine
Käsmu Lahe Merepääste hankis käsiraadiojaamad ning elustamisaparaadi